Järelmaks - E-ARVUTIPOOD

E-arvutipood järelmaks – ei soovi maksta kogu summat korraga? Maksa osamaksete kaupa!

Kasuta toodete või teenuste eest maksmiseljust E-arvutipood järelmaksu – kõigesoodsam, mugavam ja kiirem järelmaksulink Eestis! 

Lisa tooted ostukorvi, kinnita oma tellimus ning vali makseviisidest E-arvutipoodjärelmaksulink. Maksmisel valige sobiv periood, igakuise osamakse suurus ningdigiallkirjastage mugavalt ID-kaardi või Mobiili-ID abil.


E-arvutipood järelmaksu puhul on tegemist ülimalt kiirening mugava makselahendusega, mis aitab koostada sulle sinu poolt valitudperioodi alusel maksegraafiku. Antud makselahendus teeb otsuse reaalajas ningaitab ostu sooritada vähem kui 60 sekundiga.


TÄHELEPANU! Iga järelmaks on finantskohustus. Enne järelmaksulepingu sõlmimist tutvuge vastava teenuse tingimustega ning vajadusel konsulteerige asjatundjaga.


E-arvutipood järelmaksu pakkujaks on ESTO AS (reg. kood 14180709).


E-arvutipood järelmaksu tavatingimused onjärgmised:

·         *  Intress alates 0%

·         *  Lepingutasu alates 0 eurost

·          * Periood kuni 4 aastat


E-arvutipood järelmaksu saavad taotleda kõik18-70-aastased Eesti Vabariigi kodanikud. E-arvutipood järelmaksu onvõimalik vormistada kiirelt ja mugavalt ka juriidilisele isikule.


Iga finantsotsusega kaasnevad riskid jakohustused, mistõttu palume laenutoodete tarbimise vajadus hoolikalt läbimõelda. Näiteks 2049-eurose laenusumma puhul 12 kuuks fikseeritud intressiga 14%aastas ja lepingutasuga 14.90 eurot on krediidi kulukuse määr 31.12%, kuumaksesuurus 197.14 eurot ning tarbija poolt tagasimakstav kogusumma 2365.68 eurot.